Skip to content
Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop
Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop

Chcesz poznać nas bliżej?

Ona: Kapha-Pitta

Od kiedy pamięta marzyła o tym, by jej praca miała sens. By mogła budzić się każdego dnia przepełniona energią i entuzjazmem, nie mogąc doczekać się, by robić coś, co dawałoby jej poczucie spełnienia, radości i wewnętrznego spokoju. Coś, co mogłaby robić z pasją i kochać całym sercem.

Bardzo długo takiej właśnie pracy szukała. Nie miała na siebie pomysłu. Błądziła. Robiła coś, co zapewniało jej dobrobyt finansowy, ale niekoniecznie dawało spokój umysłu, czy przynosiło radość jej duszy. Czuła, że nie wykorzystuje swojego potencjału, nie korzysta ze swoich talentów, traci czas…

Miała okazję wypalić się zawodowo, podróżować po świecie, zakochać się w Indiach, poznać miłość swojego życia, odrobinę lepiej zrozumieć siebie, odnaleźć swoje powołanie i osiąść w czeskiej Pradze, by dzielić się swoim życiowym doświadczeniem.

Dziś, zawodowo zajmuje się tym, co kocha – Jogą i Ajurwedą. Obecnie mieszka na wsi w bliskości Natury, która jest jej inspiracją i ogromnym życiowym przewodnikiem.

Zagorzała zwolenniczka naturalnego starzenia się. Najbliższe jej sercu są tematy związane z duchowością i poszukiwaniem sensu w życiu. Pomaga ludziom złapać dystans do codziennych trudności. Wprowadzi do Twojego życia więcej spokoju, relaksu, życzliwości i zrozumienia.

Jej siła tkwi w … uśmiechu.

domajurwedy_onas
domajurwedy_10

ON: Pitta-Vata

Mieszkał w małej miejscowości i wiódł spokojne życie dopóki w 2010 nie poznał Jej. Od tamtego czasu jego świat wywrócił się do góry nogami. Nabrał tempa i wielu zaskakujących zwrotów akcji.

Pokonał sporo przeciwności losu, by w końcu przybyć do Europy i osiąść w czeskiej Pradze.

Należy do osób stadnych. Uwielbia ludzi i lubi o nich dbać.

Kocha… indyjską kuchnię. Gotując najpełniej wykorzystuje swój potencjał. Dania przygotowuje z miłością i radością jedynie ze świeżych, pełnowartościowych produktów, co czuć w każdym kęsie.

Trener kuchni indyjskiej. Radość czerpie z prowadzenia warsztatów kulinarnych, na których uczy ludzi nie tylko gotować, ale również … jeść.
Pomaga ludziom poczuć smak prawdziwej, domowej, autentycznej indyjskiej kuchni. Smak, o którym podobno trudno zapomnieć.

W Indiach, jednym z największych zaszczytów jest nakarmić tych, którzy są głodni. On doznaje tego zaszczytu codziennie.

Jego siła tkwi w … otwartym sercu.

ONO: Pitta-Kapha

Polako-Indo-Czech.

Wrażliwy i radosny. Towarzyski. Bywa ognisty.

Uwielbia grać w piłkę nożną i chodzić na grzyby.

Pomaga rodzicom złapać dystans, by zrozumieli, że życie nie jest wcale takie „poważne” i że oprócz pracy jest w nim też miejsce na spontaniczność i popełnianie błędów.

Nasze osobiste źródło inspiracji i najpotężniejszy duchowy Nauczyciel.

Jego siła tkwi w … przytulasie.

image46